15. 7. 2021

Online výuka angličtiny

Online výuka angličtiny přes Skype, Zoom, Google meets…

Jsme malá jazyková škola, která nabízí jazykové kurzy angličtiny v Olomouci nebo výuku anglického jazyka online. Mimo e-learning anglického jazyka poskytujeme výuku němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Šetřete čas a učte se anglicky odkudkoliv a kdykoliv. Vysoce efektivní forma výuky.

Průběh a obsah výuky v on-line kurzech angličtiny je stejný jako v našich prezenčních kurzech pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova. Využíváme moderní interaktivní učebnice.

Flexibilní objednávání hodin a komunikací a navíc onlina výuka kdekoliv. Využijte svůj čas smyslupně a začněte s kurzy angličtiny online.

Online angličtina a příprava k maturitě

Připravujeme klienty na zkoušky z mezinárodních certifikátů.  Připravujeme také studenty v průběhu celého studia SŠ, ale také cíleně na maturitní zkoušky z angličtiny.

Studentské kurzy a doučování

Nabízíme ceny uzpůsobené potřebám studentů. Týká se to individuálních kurzů a kurzů pro dvojice – TANDEMů. Na slevy může dosáhnout žák ZŠ, student SŠ a popřípadě student prezenčního studia VŠ do 26 let věku.

Firemní kurzy

Firmám nabízíme kvalifikované lektory výuky anglického jazyka. Nejsme plátci DPH, naše ceny jsou oproti velkým velkým jazykovým školám velice příznivé. Využíváme informační systémelektronických zápisů docházky a plánů výuky, můžeme vám zřídit přístup, abyste měli docházku svých zaměstnanců plně pod kontrolou.

Sháníte doučování angličtiny pro sebe nebo své děti? Kontaktujte nás.