11. 7. 2021

Kurzy španělštiny Olomouc a online výuka

Výuka španělštiny v Olomouci nebo online odkudkoli. Jazykové kurzy a individuální lekce.

Kurzy španělského jazyka poskytujeme především jednotlivcům a dvojicím v osobní nebo on-line verzi v Olomouci nebo přes počítač. V případě firemního kurzu jsme schopní poskytnout také skupinový kurz španělského jazyka. Koronavirová opatření nás posunula v oblasti on-line výuky a nabízíme kurzy španělštiny také on-line. Pro kurzy španělštiny využíváme moderní interaktivní výukové metody. 

Organizujeme také jazykové kurzy španělštiny v Olomouci, které jsou flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi klienty také firmy.

Také vám nabízíme dárkové poukazy na kurzy španělštiny.

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme komorní jazyková škola, která se soustředí především na výuku německého jazyka. Mimo německý jazyk poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavená učebna je v centru Olomouce.

Reference

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit. Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou na výuku španělského jazyka nás prosíme kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete