11. 7. 2021

Kurzy francouzštiny Olomouc a online výuka

Výuka francouzštiny v Olomouci nebo online odkudkoli. Jazykové kurzy a individuální lekce.

Kurzy francouzského jazyka poskytujeme především jednotlivcům a dvojicím kontaktně u nás nebo také v on-line verzi. V případě firemního kurzu jsme schopní zorganizovat také skupinový kurz francouzštiny. Koronavirová opatření nás posunula v oblasti on-line výuky a nabízíme kurzy francouzštiny také on-line. Využíváme moderní interaktivní výukové materiály. 

Organizujeme také kurzy francouzštiny, které jsou flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi klienty také firemní zákazníky.

Nabízíme dárkové poukazy na kurzy francouzštiny

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme komorní jazyková škola, která se soustředí především na výuku německého jazyka. Mimo německý jazyk poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavená učebna je v centru Olomouce.

Reference

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit. Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou na výuku francouzského jazyka nás prosíme kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete