11. 7. 2021

Kurzy polštiny Olomouc a online výuka

Výuka polštiny v Olomouci nebo online odkudkoli. Jazykové kurzy a individuální lekce.

Ke kurzům polštiny nás přiměla poptávka jedné firmy, kde jsme kurz organizovali. I když cílíme především na výuku německého jazyka, kurzy polštiny pro nás nejsou žádný problém. Kurzy polského jazyka poskytujeme především jednotlivcům a dvojicím v osobní nebo on-line verzi v Olomouci nebo přes počítač. V případě firemního kurzu jsme schopní poskytnout také skupinový kurz polského jazyka, jak tom již také bylo. Koronavirová opatření nás posunula v oblasti on-line výuky a nabízíme kurzy polštiny také v on-line verzi. Pro kurzy polštiny využíváme moderní interaktivní výukové metody. Učebnice jsme objednávali rovnou z Polska.

Organizujeme také kurzy polštiny, které jsou nejen pravidelné, ale také flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi zákazníky také firemní klienty.

Dále vám rádi vystavíme dárkový poukaz na kurz polštiny.

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme malá jazyková škola, která se soustředí především na výuku německého jazyka. Mimo německý jazyk poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavené učebny jsou v centru Olomouce.

Reference

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit. Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou na výuku španělského jazyka nás prosíme kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

 

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete