11. 7. 2021

Kurzy ruštiny v Olomouci a online výuka

Výuka ruštiny v Olomouci nebo online odkudkoli. Jazykové kurzy a individuální lekce.

Jako první kurzy ruštiny jsme organizovali ve firmách. Naším prvním jazykem byla je a bude němčina, ovšem kurzy ruštiny pro nás nejsou žádný problém. Kurzy ruského jazyka poskytujeme především jednotlivcům a dvojicím osobně nebo on-line v Olomouci nebo přes počítač. V případě firemního kurzu jsme schopní poskytnout také skupinový kurz ruského jazyka. Lockdown a opatření nás posunula v oblasti on-line výuky a nabízíme kurzy ruštiny on-line formou videokonferencí. Pro kurzy ruštiny využíváme moderní interaktivní výukové metody. 

Organizujeme také kurzy ruštiny, které jsou nejen pravidelné, ale také flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi klienty také firemní zákazníky.

Dále nabízíme dárkový poukaz na kurz ruštiny.

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme komorní jazyková škola, která se soustředí především na výuku německého jazyka. Mimo německý jazyk poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavené učebny jsou v centru Olomouce.

Reference

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit. Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou na výuku ruského jazyka nás prosíme kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete