11. 7. 2021

Kurzy italštiny Olomouc a online výuka

Výuka italštiny v Olomouci nebo online odkudkoli. Jazykové kurzy a individuální lekce.

Chystáte se na dovolenou do Itálie a rádi byste si objednali v restauraci v italštině? I když cílíme především na výuku německého jazyka a i v severní části Itálie se německy dorozumíte, není od věci umět jazyk země, kam člověk cestuje. Kurzy italského jazyka poskytujeme především jednotlivcům a dvojicím v osobní nebo on-line verzi v Olomouci nebo přes počítač. V případě firemního kurzu jsme schopní poskytnout také skupinový kurz italského jazyka přímo na pracovišti nebo formou videokonference. Pro kurzy italštiny využíváme moderní interaktivní výukové materiály a hry. 

Organizujeme také kurzy italštiny, které jsou flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi klienty také firmy.

Dále nabízíme také dárkové poukazy na kurzy italštiny.

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme komorní jazyková škola, která se soustředí především na výuku německého jazyka. Mimo německý jazyk poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavené učebny jsou v centru Olomouce.

Reference

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit. Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou na výuku italského jazyka nás prosíme kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete