11. 7. 2021

Kurzy angličtiny Olomouc nebo on-line

Kurzy angličtiny v Olomouci nebo online angličina odkudkoli. Výuka anglického jazyka, anglická konverzace, doučování – individuální a skupinové lekce.

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jsme malá jazyková škola, která nabízí jazykové kurzy angličtiny v Olomouci nebo online. Mimo anglický jazyk poskytujeme výuku němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a ruštiny. Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavené učebny jsou v centru Olomouce.

Nabízíme individuální kurzy, kurzy ve dvojicích nebo skupinové kurzy, firemní kurzy i kurzy angličtiny pro děti. Výuka všech jazyků je možná i online.

Zakoupit si můžete také dárkové poukazy na kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny Olomouc nebo angličtina online:

Individuální nebo skupinová výuka angličtiny

Ač se naše jazyková škola soustředí především na výuku německého jazyka, nabízíme i kurzy angličtiny, jelikož bez anglického jazyka se v dnešním světě ztratíte. Výuku angličtiny poskytujeme v individuálních nebo skupinových kurzech, které jsou vypisovány vždy na určité období a skupina není větší než 5 účastníků. Kurzy angličtiny poskytujeme i pro začátečníky.

Podzimní skupinové kurzy pro začátečníky

Podzimní skupinové kurzy pro mírně pokročilé

Kurzy angličtiny pro dvojice

Velmi oblíbené jsou kurzy angličtiny pro dvojice. Stačí si nalézt partnera (známého, kolegu z práce, spolužáka), který je s vámi na stejné jazykové úrovni a přihlásit se.

Online angličtina

Pro zájemce o výuku anglického jazyka z jiných částí ČR (nebo odkudkoli) nabízíme také kurzy angličtiny on-line. Využíváme moderní interaktivní učebnice.

Příprava na zkoušky k získání certifikátu nebo příprava k maturitě

Připravujeme klienty na zkoušky z mezinárodních certifikátů. Zprostředkováváme komplexní přípravu na nejžádanější zkoušky z angličtiny FCE a CAE.  Připravujeme studenty v průběhu celého studia SŠ, ale  také cíleně na maturitní zkoušky z anglického jazyka.

Studentské kurzy a doučování angličtiny

Nabízíme ceny uzpůsobené potřebám studentů. Týká se to individuálních kurzů a kurzů pro dvojice – TANDEMů. Na slevy může dosáhnout žák ZŠ, student SŠ a popřípadě student prezenčního studia VŠ do 26 let věku.

Firemní kurzy angličtiny                                                                           

Firmám nabízíme kvalifikované lektory výuky anglického jazyka nebo anglické konverzace, kteří přijedou s veškerou výbavou přímo do firmy. Nejsme plátci DPH, naše ceny jsou oproti velkým velkým jazykovým školám velice příznivé. Využíváme informační systémelektronických zápisů docházky a plánů výuky, můžeme vám zřídit přístup, abyste měli docházku svých zaměstnanců plně pod kontrolou.

Naše reference můžete ověřit přímo ve firmách, pro které momentálně výuky zajišťujeme:  AŽD Praha MZO Olomouc, Merkur casino, Černý Components, SABO Mobile IT, ELNAD. Další, ve kterých jsme vyučovali, je například TDK Šumperk, G-medica atd. 

Kurzy angličtiny pro děti

Angličtinu vyučujeme děti základních nebo středních škol a to individuálně nebo ve dvojicích. Výuka je samozřejmě možná také online.

Reference naší jazykové školy

Již máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit.

Reference kurzů angličtiny:

Ivana M., učitelka, FZŠ Olomouc
„Velkou výhodou byla malá studijní skupinka, takže výuka byla velmi intenzivní. Atmosféra byla vstřícná a slečna lektorka byla milá a pozitivní. Ve výuce jsme využívali nahrávky a videa. Školu bych známým doporučila.“

Petra B.
„Oceňuji individuální přístup lektora, témata přizpůsoboval mým požadavkům. Vyhovovalo mi i zadávání domácích úkolů. Pozitivně hodnotím i krásně vybavené prostory. Atmosféra byla uvolněná, na hodiny jsem se pravidelně těšila. Žádné zápory mě momentálně nenapadají, výuka probíhala se zaměřením na konverzaci, což odpovídalo mým požadavkům. “

Ondřej D., pedagog Velká Bystřice
„Přátelské prostředí, dobré klima školy a kvalitní lektor.“

Podívejte se na další  reference našich kurzů.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou nás kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.


Anglické knihy Usborne

jako perfektní způsob samostudia. Všichni víme, že účastnit se pouze kurzu nestačí. S jazykem je dobré pracovat i jinak. Jako podpora mohou sloužit Anglické knihy Usborne pro malé i velké. E-shop nabízí nepřeberné množství témat a nádherných knížek. Při použití kódu  7JxxUYb3 získáte navíc 5% slevu!

.

Jak to vypadá v naší jazykovce

Kde nás najdete