11. 7. 2021

Kurzy němčiny Olomouc nebo on-line

Jazyková škola Jazyky hravě nabízí:

 • kurzy němčiny v Olomouci
 • výuku němčiny online
 • doučování němčiny a příprava k maturitě nebo jazykové zkoušce 
 • individuální nebo skupinové lekce
 • firemní kurzy němčiny
 • intenzivní kurzy němčiny
 • němčina pro děti
 • němčina pro začátečníky
 • ekonomická, technická či medicínská němčina
 • dárkové poukazy na kurzy němčiny on-line i osobně
jazykova-skola-olomouc-kurzy němčiny

Jazyková škola Jazyky hravě z Olomouce

Jazyková škola Olomouc, která se soustředí především na kurzy německého jazyka. Nabízíme také výuku němčiny pro začátečníky, lekce němčiny pro děti, intenzivní kurzy němčiny pro dospělé a rovněž výuku němčiny přes internet.

Aktuální kurzy:

Mimo výuku německého jazyka poskytujeme v naší jazykovce:  kurzy angličtiny, kurzy francouzštiny, kurzy italštiny, kurzy španělštiny, kurzy polštiny a kurzy ruštiny.

Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Naše plně vybavené učebny jsou v centru Olomouce.

Kurzy němčiny

Snažíme se bořit mýty o tom, že němčina je neoblíbený a nepotřebný jazyk. Ať jste úplný začátečník, mírně pokročilý nebo mluvíte německy již dobře, ale potřebujete se ještě zlepšit – pro každého máme připraveny kurz.

Výuku němčiny poskytujeme v individuálních a  komorních skupinových kurzech, které jsou vypisovány vždy na určité období a skupina není větší než 5 účastníků.

Organizujeme také kurzy flexibilní. Kurzy poskytujeme dospělým, studentům, dětem a samozřejmě máme mezi klienty také firemní zákazníky, je možné domluvit také rychlokurz němčiny. 

Němčina pro začátečníky

Chcete se učit německy, ale nevíte jak začít? Nebojte se nás kontaktovat. Také jsme byli začátečníci a víme jaké to je. Díky letitým zkušenostem s výukou vám poradíme a připravíme plán výuky.

Výuka němčiny ve dvojicích

Velmi oblíbené jsou kurzy pro dvojice. Stačí si nalézt partnera (známého, kolegu z práce, spolužáka), který je s vámi na stejné jazykové úrovni a přihlásit se. Učení němčiny ve dvojici je zábavné!

Němčina online

Vzhledem k situaci s lockdownem jsme se vzdělávali v oblasti on-line výuky a nabízíme také výuku němčiny přes internet, detailní inforcmace najdete na stránce kurzy němčiny on-line. Využíváme moderní interaktivní učebnice.

Příprava na zkoušky k získání certifikátu, příprava k maturitě nebo intenzivní kurz němčiny

Připravujeme klienty na zkoušky z mezinárodních certifikátů. Máme za sebou úspěšné absolventy zkoušek ÖSD Zertifikat nebo Goethe Zertifikat B1 a B2. Připravujeme studenty v průběhu celého studia SŠ, ale připravujeme také cílené lekce němčiny na maturitní zkoušky nebo je možné se domluvit na rychlokurzu němčiny. Kurzy probíhají individuálně nebo ve dvojici (spolužáci), aby bylo cíleno přesně na potřeby konkrétních studentů.

Doučování němčiny

Pokud hledáte doučování němčiny, kontaktujte nás. V našem ceníku figurují ceny uzpůsobené potřebám studentů. Týká se to individuálních lekcí a kurzů pro dvojice – TANDEMů. Na slevy může dosáhnout žák ZŠ, student SŠ a popřípadě student prezenčního studia VŠ do 26 let věku.

Firemní kurzy                                                                                           

Firmám nabízíme kvalifikované lektory výuky německého jazyka, kteří přijedou s veškerou výbavou přímo do firmy. Nejsme plátci DPH, naše ceny jsou oproti velkým velkým jazykovým školám velice příznivé. Využíváme informační systémelektronických zápisů docházky a plánů výuky, můžeme vám zřídit přístup, abyste měli docházku svých zaměstnanců plně pod kontrolou.

Naše reference můžete ověřit přímo ve firmách, pro které momentálně výuky zajišťujeme:  AŽD Praha MZO Olomouc, Merkur casino, Černý Components, SABO Mobile IT, ELNAD. Další, ve kterých jsme vyučovali, je například TDK Šumperk, G-medica atd. 

Kurzy němčiny pro děti

Vyučujeme děti základních nebo středních škol a to individuálně nebo ve dvojicích. Výuka němčiny je i u dětí samozřejmě možná také online.

Speciálně zaměřená výuka německého jazyka

Ekonomická, technická či medicínská němčina

Kurzy německého jazyka, které se zaměřují více specializovaně a to především na obory zdravotnické, ekonomické a technické. Tyto kurzy opět probíhají individuálně nebo ve dvojicích – TANDEM.

Reference

Máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit.

Reference jazykových kurzů němčiny:

Aneta B., studentka VŠ Olomouc
„Přišla jsem s poněkud odvážným požadavkem, jaké úrovně němčiny a v jakém čase bych chtěla dosáhnout. Radka se toho nezalekla a nabídla mi několik možností výuky, přičemž u mě vyhrál individuální kurz. Hodiny jsou velmi přínosné, používáme několik různých zdrojů a materiály jsou mi vždy poskytnuty, buď elektronicky nebo vytištěné. Už po pár hodinách cítím znatelný posun v mých jazykových schopnostech. Domluva ohledně času výuky je velmi flexibilní. Jazykovou školu mohu vřele doporučit všem, co mají chuť se učit a rozšiřovat si své schopnosti. “

Zuzana H., fyzioterapeutka Amstetten
„Vyuka v jazykove skole mi velmi vyhovuje z nekolika duvodu. Jelikoz se dlouhodobe vyskytuji v zahranici a do Olomouce jezdim mene, s lektorkou Monikou Mičulkovou absolvuji hodiny nemciny zejmena pres skype. Slecna Monika je velmi profesionalni, sympaticka, lekce mi “sije na miru” dle mych zajmu a potreb, materialy posila vzdy predem a komunikujeme spolu minimalne cesky. Vyuka s ni me velmi bavi a mohu tudiz jen doporucit!“

Klára V.
„Líbilo se mi prostředí a vybavenost učeben, ve kterých lekce probíhaly. Lektorka byla vždy na hodinu připravena, chodila vždy včas… Byla velmi vstřícná a vždy pohotově reagovala na moje požadavky i když šlo o náhlou změnu lekce, vždy vyhověla. Slečna Mičulková byla vždy příjemná, vstřícná, milá, usměvavá a její němčina je na dokonalé úrovni. A hlavně se mnou měla svatou trpělivost 🙂 “

Podívejte se na reference.

Přihlášení do kurzu

S konkrétní poptávkou nás kontaktujte, zašleme Vám kalkulaci na míru a kurz rádi zorganizujeme. Není výjimkou, že se kurzy platí kartou po hodině a to i on-line. Poskytujeme první hodiny na zkoušku za sníženou sazbu.

Kdo vás bude učit?

Mgr. Radka Martínková Müllerová – vedoucí jazykové školy a lektorka němčiny.

Studium

 • Studium na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice oboru Německý jazyk pro hospodářskou praxi
 • Zahraniční studijní pobyt na WWU Münster– Erasmus
 • Studium na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity obor Učitelství německého jazyka a literatury pro střední školy

Praxe

 • Lektorka pro jazykovou školu Skřivánek – firemní výuka EPCOS s.r.o., Hexpol, Ingersoll Rand
 • Lektorka pro jazykovou školu Hany Bednářové v Uničově– firemní výuka Hexpol, večerní kurzy pro veřejnost
 • Lektorka v jazykové škole GMEnglishProgresslanguages
 • Soukromé hodinyindividuální výuky v Olomouci
 • Výuka moderně z pohodlí vašeho domova přes SKYPE
 • Školení lektorů v metodice výuky a použití vhodných materiálů
 • Výuka ve vlastní jazykové škole a vedení JŠ
 • Výuka „morphosyntax“ v rámci PhD. studia germanistiky na UPOL (nedokončeno)
 • Učitel na velkém i malém gymnáziu
Mgr. Radka Martínková Müllerová - Vedoucí jazykové školy a lektorka němčiny

Jak to vypadá v naší jazykovce:

Kde nás najdete

 

Tip pro studenty němčiny – e-book ke stažení:

50 kroků k ovládnutí německé gramatiky pro úrovně A0 → A2 – Jaromír Czmero

e-book + interaktivní cvičení

E-book:

 • 50 gramatických témat stručně a jasně
 • barevné značení textu pro maximální názornost
 • přehledné tabulky
 • 116 stran
 • vhodné nejen pro studenty, ale jako výukový materiál i pro lektory a učitele
 • ke stažení 2 verze: výchozí verze (plně odpovídá úrovni A2) + verze s genitivem (2. pádem)

Interaktivní cvičení:

 • 69 cvičení v aplikaci Quizlet = dohromady téměř 800 vět

Ukázka knihy zde.

Pro nákup e-booku se slevou 50 Kč zadajte kód: RadkaMMaff