15. 7. 2021

Němčina online

Němčina online přes Skype, Zoom, Google meet…

Jsme malá jazyková škola, která nabízí online kurzy němčiny nebo jazykové kurzy němčiny v Olomouci.

Průběh a obsah výuky v on-line kurzech němčiny je stejný jako v našich prezenčních kurzech pouze s tím rozdílem, že nemusíte docházet do učebny a vše zvládnete z pohodlí svého domova kdy výuka probíhá online přes aplikaci Skype, Zoom nebo Google meet. Využíváme moderní interaktivní učebnice. Flexibilní objednávání hodin a komunikací a navíc onlina výuka kdekoliv. Využijte svůj čas smyslupně a začněte s kurzy němčiny online.

Mimo e-learning německého jazyka poskytujeme výuku angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a ruštiny.

Učíme hravě, komunikativně, efektivně a intenzivně. Šetřete čas a učte se německy odkudkoliv a kdykoliv. Vysoce efektivní forma výuky.

Online němčina pro začátečníky

Chcete se učit německy, ale nevíte jak začít? Nebojte se nás kontaktovat. Díky letitým zkušenostem s výukou vám poradíme a připravíme online plán výuky.

Příprava k maturitě z němčiny

Pomocí e-learningu připravujeme klienty na zkoušky z mezinárodních certifikátů a také studenty v průběhu celého studia SŠ, a také cíleně na maturitní zkoušky z němčiny.

Studentské kurzy a doučování

Nabízíme ceny uzpůsobené potřebám studentů. Týká se to individuálních kurzů a kurzů pro dvojice – TANDEMů. Na slevy může dosáhnout žák ZŠ, student SŠ a popřípadě student prezenčního studia VŠ do 26 let věku.

Online kurzy němčiny pro děti

Vyučujeme děti základních nebo středních škol a to individuálně nebo ve dvojicích.

Firemní kurzy online kurzy

Firmám nabízíme kvalifikované lektory online výuky německého jazyka. Nejsme plátci DPH, naše ceny jsou oproti velkým velkým jazykovým školám velice příznivé. Využíváme informační systémelektronických zápisů docházky a plánů výuky, můžeme vám zřídit přístup, abyste měli docházku svých zaměstnanců plně pod kontrolou.

Reference

Máme za sebou úspěšné absolventy certifikátů, různých zkoušek i ve zdravotnických oborech či klasických maturit.

Reference jazykových kurzů němčiny:

Aneta B., studentka VŠ Olomouc
„Přišla jsem s poněkud odvážným požadavkem, jaké úrovně němčiny a v jakém čase bych chtěla dosáhnout. Radka se toho nezalekla a nabídla mi několik možností výuky, přičemž u mě vyhrál individuální kurz. Hodiny jsou velmi přínosné, používáme několik různých zdrojů a materiály jsou mi vždy poskytnuty, buď elektronicky nebo vytištěné. Už po pár hodinách cítím znatelný posun v mých jazykových schopnostech. Domluva ohledně času výuky je velmi flexibilní. Jazykovou školu mohu vřele doporučit všem, co mají chuť se učit a rozšiřovat si své schopnosti. “

Zuzana H., fyzioterapeutka Amstetten
„Vyuka v jazykove skole mi velmi vyhovuje z nekolika duvodu. Jelikoz se dlouhodobe vyskytuji v zahranici a do Olomouce jezdim mene, s lektorkou Monikou Mičulkovou absolvuji hodiny nemciny zejmena pres skype. Slecna Monika je velmi profesionalni, sympaticka, lekce mi “sije na miru” dle mych zajmu a potreb, materialy posila vzdy predem a komunikujeme spolu minimalne cesky. Vyuka s ni me velmi bavi a mohu tudiz jen doporucit!“

Klára V.
„Líbilo se mi prostředí a vybavenost učeben, ve kterých lekce probíhaly. Lektorka byla vždy na hodinu připravena, chodila vždy včas… Byla velmi vstřícná a vždy pohotově reagovala na moje požadavky i když šlo o náhlou změnu lekce, vždy vyhověla. Slečna Mičulková byla vždy příjemná, vstřícná, milá, usměvavá a její němčina je na dokonalé úrovni. A hlavně se mnou měla svatou trpělivost 🙂

Podívejte se na reference.

Sháníte doučování němčiny pro sebe nebo své děti? Kontaktujte nás.

Kdo vás bude učit?

Mgr. Radka Martínková Müllerová – vedoucí jazykové školy a lektorka němčiny.

Studium

 • Studium na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice oboru Německý jazyk pro hospodářskou praxi
 • Zahraniční studijní pobyt na WWU Münster– Erasmus
 • Studium na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity obor Učitelství německého jazyka a literatury pro střední školy

Praxe

 • Lektorka pro jazykovou školu Skřivánek – firemní výuka EPCOS s.r.o., Hexpol, Ingersoll Rand
 • Lektorka pro jazykovou školu Hany Bednářové v Uničově– firemní výuka Hexpol, večerní kurzy pro veřejnost
 • Lektorka v jazykové škole GMEnglishProgresslanguages
 • Soukromé hodinyindividuální výuky v Olomouci
 • Výuka moderně z pohodlí vašeho domova přes SKYPE
 • Školení lektorů v metodice výuky a použití vhodných materiálů
 • Výuka ve vlastní jazykové škole a vedení JŠ
 • Výuka „morphosyntax“ v rámci PhD. studia germanistiky na UPOL (nedokončeno)
 • Učitel na velkém i malém gymnáziu
Mgr. Radka Martínková Müllerová - Vedoucí jazykové školy a lektorka němčiny